BENL_HAIRCARE_eligible_3P2_achetes - Yves Rocher België
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

BENL_HAIRCARE_eligible_3P2_achetes

Beste reviews(45)
Bestseller(13)
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(6)Krullen verstevigen(3)Zuiveren en Detoxen(5)Glans boosten(19)Glad maken(2)
Toon meer
Haartype
Futloos haar, haaruitval(6)Krullen(5)Vet haar(5)Roos(1)Droog haar(12)
Toon meer
Formaat
195 ml(1)300 ml(10)200 ml(11)150 ml(7)600 ml(6)
Toon meer
Producttype
Behandeling(6)Shampoo(24)Conditioner(8)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(7)Masker(5)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Reisformaat(7)Voordeelverpakking(4)Bar(5)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(43)Monoï(1)I Love My Planet(5)
Prijs
Textuur
Gel(9)Crème(19)Bar(3)
Categorie
Haar(49)
49 product(en) gevonden
49 product(en) gevonden
Intensieve haarverdikkende behandelingPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Intensieve haarverdikkende behandeling

195 ml (12,82 € / 100ml)
24,99 €
Intensieve haarverdikkende behandeling
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

300 ml (2,67 € / 100ml)
7,99 €
Stimulerende shampoo
KrullenconditionerPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenconditioner

200 ml (3,50 € / 100ml)
6,99 €
Krullenconditioner
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Purifying Shampoo
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Krullenshampoo
KrullencrèmePlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullencrème

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Krullencrème
Eco-Navulling anti-roos shampooPlantaardige HaarverzorgingHoofdhuid met roos

Eco-Navulling anti-roos shampoo

600 ml
12,99 €
Eco-Navulling anti-roos shampoo
Herstellend serum voor de hoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Herstellend serum voor de hoofdhuid

50 ml
19,99 €
Herstellend serum voor de hoofdhuid
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Zijdezacht Shampoo
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistofPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof

100 ml (9,99 € / 100ml)
9,99 €
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Voedende Shampoo
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (3,50 € / 100ml)
6,99 €
Zijdezacht Conditioner
Herstellende & Verzorgende HaarspoelingPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Herstellende & Verzorgende Haarspoeling

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Herstellende & Verzorgende Haarspoeling
Evenwichtsherstellend Serum voor de HoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingBehandeling

Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid

50 ml (39,98 € / 100ml)
19,99 €
Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

100 ml (3,50 € / 100ml)
3,50 €
Stimulerende shampoo
Eco-navulling Purifying Detox ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Eco-navulling Purifying Detox Shampoo

600 ml (1,67 € / 100ml)
9,99 €
Eco-navulling Purifying Detox Shampoo
Eco-Navulling Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Eco-Navulling Stimulerende shampoo

600 ml (2,17 € / 100ml)
12,99 €
Eco-Navulling Stimulerende shampoo
Eco-navulling Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Herstellende Shampoo

600 ml (2,17 € / 100ml)
12,99 €
Eco-navulling Herstellende Shampoo
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (4,50 € / 100ml)
8,99 €
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (3,50 € / 100ml)
6,99 €
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
Eco-navulling Zachte ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Eco-navulling Zachte Shampoo

600 ml (1,67 € / 100ml)
9,99 €
Eco-navulling Zachte Shampoo
Hittebeschermend Restructurerend SprayPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Hittebeschermend Restructurerend Spray

100 ml (11,99 € / 100ml)
11,99 €
Hittebeschermend Restructurerend Spray
3-in-1 Hydraterend Haarmasker MonoïMonoï

3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï

250 ml (5,20 € / 100ml)
12,99 €
3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï
Intens Voedend MaskerPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedend Masker

200 ml (4,50 € / 100ml)
8,99 €
Intens Voedend Masker
Volume ConditionerPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Conditioner

200 ml (3,50 € / 100ml)
6,99 €
Volume Conditioner
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (3,50 € / 100ml)
3,50 €
Voedende shampoo
Purifying hoofdhuidmaskerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying hoofdhuidmasker

200 ml (6,50 € / 100ml)
12,99 €
Purifying hoofdhuidmasker
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (3,50 € / 100ml)
3,50 €
Herstellende shampoo
Versterkende conditionerPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende conditioner

200 ml (4,50 € / 100ml)
8,99 €
Versterkende conditioner
Eco-navulling Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Voedende Shampoo

600 ml (1,67 € / 100ml)
9,99 €
Eco-navulling Voedende Shampoo
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - voeding
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (2,67 € / 100ml)
7,99 €
Herstellende Shampoo
Anti-pluis BalsemPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Anti-pluis Balsem

150 ml (8,00 € / 100ml)
11,99 €
Anti-pluis Balsem
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (17,98 € / 100g)
8,99 €
Conditionerbar
Intens Voedende CrèmeshampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Crèmeshampoo

250 ml (2,80 € / 100ml)
6,99 €
Intens Voedende Crèmeshampoo
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse ShampooPlantaardige HaarverzorgingBlond haar

Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zachtheid
Purifying ConditionerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Conditioner

200 ml (3,50 € / 100ml)
6,99 €
Purifying Conditioner
Reinigende droogshampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Reinigende droogshampoo

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Reinigende droogshampoo
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Volume Shampoo
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zuiverheid
Intens Voedende VerzorgingscrèmePlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Verzorgingscrème

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Intens Voedende Verzorgingscrème
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - glans
Stijl & Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Stijl & Zijdezacht Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Stijl & Zijdezacht Shampoo
Herstellend MaskerPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellend Masker

200 ml (4,50 € / 100ml)
8,99 €
Herstellend Masker
Glansbeschermend MaskerPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Glansbeschermend Masker

200 ml (4,50 € / 100ml)
8,99 €
Glansbeschermend Masker
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (2,00 € / 100ml)
5,99 €
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Anti-klittenspray expressPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Anti-klittenspray express

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Anti-klittenspray express
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken