Reinigende en hydraterende Handcrème voor Handen en Nagels • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0
  1. Home
  2. Lichaam & douche
  3. Lichaamsverzorging
  4. Handverzorging
  5. Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1
Plantaardige werkzame stof: Arnica

Plantaardig ingrediënt

Plantaardige werkzame stof: ArnicaBeschermt de huid tegen uitwendige irriterende factoren

Arnica staat bekend om haar beschermende eigenschappen tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Onze onderzoekers voor Plantaardige Cosmetica® van Yves Rocher hebben Arnica Chamissonis geselecteerd die op biologische wijze geteeld is.
Het Arnica Chamissonis-extract in onze formules is rijk aan polyfenolen, die de plant beschermen tegen schadelijke invloeden van buitenaf, en beschermt de handen op natuurlijke wijze.

Reviews

Misschien vind je dit ook leuk

Voedende handcrème

Voedende handcrème

75 ml (7,34 € / 100ml)
5,50 €9,90 €-44%
Voedende handcrème
Herstellende handbalsem

Herstellende handbalsem

75 ml (11,99 € / 100ml)
8,99 €15,90 €-43%
Herstellende handbalsem
Fruitige lychee handcrème

Fruitige lychee handcrème

30 ml (13,30 € / 100ml)
3,99 €
Fruitige lychee handcrème
Nagellak Laque Botanique

Nagellak Laque Botanique

6 ml (82,50 € / 100ml)
4,95 €9,90 €-50%
Nagellak Laque Botanique
Handcrème Bourbonvanille

Handcrème Bourbonvanille

30 ml (13,30 € / 100ml)
3,99 €
Handcrème Bourbonvanille

Veelgestelde vragen

Is de geur van het nieuwe gamma anders dan die van het oude gamma?

Nee, de geur van het nieuwe gamma is niet veranderd ten opzichte van die van het oude gamma. We hebben ervoor gezorgd dat de mythische geur van ons gamma voor de handen behouden blijft, die zo geliefd is bij onze klanten, met frisse citrusnoten omhuld door noten van witte bloesem. De geurpiramide bestaat uit een frisse citrusnoot, die wordt omhuld door noten van witte bloesem zoals jasmijn, oranjebloesem en tiarébloem. In de basis vind je muskusachtige, houtachtige noten van sandelhout en een vleugje vanille. Hierdoor blijft de geur van het nieuwe gamma trouw aan zijn iconische karakter en biedt het je een aangename en herkenbare geurervaring.

Is de 2-in-1 Reinigende en Hydraterende Handcrème even doeltreffend als de Bain de Nature handgel of complementaire producten? 

De Bain de Nature reinigende handgels bevatten een hogere concentratie alcohol en hun enige functie is het reinigen van de handen zonder spoelen. Vaak voelt u na het aanbrengen van dit soort producten de behoefte om uw handen te hydrateren. Daarom hebben we dit 2-in-1 product ontwikkeld dat de voordelen van een reinigende handgel combineert met die van een hydraterende handcrème. De handen zijn schoon, perfect gehydrateerd en zacht in één beweging.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken