Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille - Yves Rocher België
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0
  1. Home
  2. Lichaam & douche
  3. Lichaamsverzorging
  4. Bodymist
  5. Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille
Plantaardige werkzame stof: Bourbonvanille

Plantaardig ingrediënt

Plantaardige werkzame stof: BourbonvanilleHelder en bedwelmend parfum

Yves Rocher heeft gekozen voor Bourbonvanille die volgens de tradities van het Franse eiland Île de la Réunion geteeld wordt. De vanilleplant is familie van de orchidee. Haar verleidelijke geur hult uw lichaam in een sensuele geursluier, als een opwindende streling. De geur begint heel licht en onthult vervolgens haar betoverende karakter.

Reviews

Misschien vind je dit ook leuk

Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lycheeBain de Nature

Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lychee

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lychee
Haar- & Bodymist - Plein SoleilPleines natures

Haar- & Bodymist - Plein Soleil

150 ml (11,67 € / 100ml)
17,50 €29,90 €-41%
Haar- & Bodymist - Plein Soleil
Geparfumeerde Spray MonoïMonoï

Geparfumeerde Spray Monoï

125 ml (9,60 € / 100ml)
11,99 €
Geparfumeerde Spray Monoï
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & Rozenblaadjes

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & Rozenblaadjes
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & KorianderBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & Koriander

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & Koriander

Veelgestelde vragen

Kun je de Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar ook gebruiken als interieurparfum? Kun je de spray aanbrengen op kussenslopen of huislinnen?

Onze Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar is een cosmetisch product dat niet bestemd is om kussenslopen en ander huislinnen te parfumeren en om in contact te blijven met gezicht en ogen. Wij raden daarom het gebruik voor deze doeleinden af.

Testen jullie je producten op dieren?

We testen niet op dieren en zijn geen voorstander van testen op dieren, noch voor onze afgewerkte producten, noch voor de ingrediënten waaruit ze bestaan. Het merk zette zich al heel vroeg in in de strijd tegen testen op dieren. Al in 1989 besloot Yves Rocher om als een van de pioniers in de cosmetische industrie alle testen op dieren van zijn afgewerkte producten stop te zetten en te vervangen door alternatieve methodes.

Waarom kozen jullie voor jullie verpakkingen plastic en niet voor glas bijvoorbeeld?

We kozen voor 100% gerecycleerd (voor de flacons) en recycleerbaar plastic voor onze producten omdat de koolstofafdruk beduidend kleiner is dan die van glas en plastic veiliger is in het gebruik in de badkamer en onder de douche.

Kunnen de producten van het gamma door zwangere vrouwen gebruikt worden?

Er zijn geen contra-indicaties maar ons standpunt betreffende het gebruik van deze categorie producten door zwangere vrouwen luidt als volgt: alle ingrediënten in onze samenstellingen werden geëvalueerd. Onze producten werden echter niet ontwikkeld en getest voor deze doelgroep. Tijdens de zwangerschap worden lichaamsproducten die niet moeten worden afgespoeld beter vermeden (groot contactoppervlak en remanentie van het product). Wij adviseren om producten te gebruiken die specifiek voor zwangere vrouwen werden samengesteld. De olie kan wel op het haar worden gebruikt.

Zijn jullie producten geschikt voor de gevoelige huid?

Alle producten werden getest onder dermatologische controle.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken