ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Omschrijving

Een exfoliërende crème met boter en doppen van kariténoten voor een zachte peeling van de huid. In een stap worden de dode huidcellen op natuurlijke wijze verwijderd waarna de huid heerlijk zacht aanvoelt. Geniet van een zacht gevoel van comfort op je huid!

Gebruiksadvies: een à twee keer per week gebruiken. Getest onder dermatologische controle. Niet op het gezicht of een beschadigde of geïrriteerde huid aanbrengen. Langdurig afspoelen.

Om je verzorgingsroutine te vervolledigen zijn er ook de Overvette Douchegel, de Bodymilk, de Handbalsem en de Lipbalsem Magical Shea.

Resultaten:
- 96%* de huid is zacht
- 92%* de huid voelt aangenaam aan
- 92%* de huid is in alle zachtheid geëxfolieerd

*Gebruikstest door 26 vrouwen

Format : Tube

Artikelnummer: 14441

Plantaardig ingrediënt

Karitéboter

Voedt de heel droge huid.

Wij bevoorraden ons met respect voor mens en natuur.

Wij maken onze producten met planten afkomstig van 450 bevoorradingsketens wereldwijd. Om onze ecologische voetafdruk te verminderen, verbinden we er ons toe om ons continu te verbeteren en onze plantaardige ingrediënten te betrekken uit ethisch verantwoorde bevoorradingsketens.

Sinds 2020 zijn we lid van de UEBT (Union for Ethical BioTrade), een vereniging die ons begeleidt en uitdaagt om onze natuurlijke ingrediënten op een ethische manier en met respect voor de mens en de biodiversiteit te betrekken.

Een duurzame bevoorradingsketen streeft ernaar om zich continu te verbeteren, doet aan risicobeheer en heeft een bewezen positieve impact op de drie pijlers - ecologisch, sociaal en economisch - van de duurzame ontwikkeling.

Karitéboter
Ingrediënten

Ingrediënten :

AQUA/WATER/EAUGLYCERINCOCOS NUCIFERA (COCONUT) OILHELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OILOLUS OIL/VEGETABLE OIL/HUILE VEGETALEGLYCERYL STEARATE CITRATEBEHENYL ALCOHOLCETEARYL ALCOHOLPRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDERBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTERCHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER WATERCELLULOSEBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) NUT SHELL POWDERCANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLAPARFUM/FRAGRANCESODIUM BENZOATECETEARYL GLUCOSIDEHYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATEHYDROGENATED VEGETABLE OILHYDROXYACETOPHENONEXANTHAN GUMLACTIC ACIDPOTASSIUM SORBATETOCOPHERYL ACETATECITRIC ACID

Voor meer informatie over onze toezeggingen en onze formuleringen, ga naar#WijVertellenJeAlles

Meer informatie over onze ingrediënten vind je in onze ingrediëntenlijst

* Ingrediënten van natuurlijke oorsprong
* Synthetische ingrediënten

Reviews
ontdek het gamma
media

Kerstcollectie

Meer zien
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken