Onze duurzame producten - Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0
Bain de Nature

Committed products

Bain de Nature

Onze geëngageerde gebaren met een lagere impact op de planeet, helpen jou om een meer verantwoord schoonheidsritueel aan te nemen in jouw badkamer.

 
-

Ontdek onze duurzame producten

Vaste DeodorantbalsemI Love My Planet

Vaste Deodorantbalsem

50 g (19,98 € / 100g)
9,99 €
Vaste Deodorantbalsem
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - voeding
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (17,98 € / 100g)
8,99 €
Conditionerbar
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zuiverheid
Doos voor cosmeticabarsI Love My Planet

Doos voor cosmeticabars

4,99 €
Doos voor cosmeticabars
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - glans
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zachtheid
Eco-Navulling Bad- en Douchegel KokosnootBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Kokosnoot

600 ml (1,17 € / 100ml)
6,99 €
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Kokosnoot
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & PepermuntBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & Pepermunt

600 ml (1,17 € / 100ml)
6,99 €
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & Pepermunt
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Geconcentreerde Douchegel met KokosnootBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Kokosnoot

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Geconcentreerde Douchegel met Kokosnoot
Geconcentreerde Douchegel met Wilde AlgenBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Wilde Algen

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Geconcentreerde Douchegel met Wilde Algen
Geconcentreerde Douchegel met VanilleBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Vanille

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Geconcentreerde Douchegel met Vanille
Geconcentreerde Douchegel met MangoBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Mango

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Geconcentreerde Douchegel met Mango
Geconcentreerde Douchegel met FramboosBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Framboos

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Geconcentreerde Douchegel met Framboos
Zeep met KokosnootBain de Nature

Zeep met Kokosnoot

80 g (5,63 € / 100g)
4,50 €
Zeep met Kokosnoot
Zeep met BourbonvanilleBain de Nature

Zeep met Bourbonvanille

80 g (5,63 € / 100g)
4,50 €
Zeep met Bourbonvanille
Zeep met Framboos & PepermuntBain de Nature

Zeep met Framboos & Pepermunt

80 g (5,63 € / 100g)
4,50 €
Zeep met Framboos & Pepermunt
Zeep met Mango & KorianderBain de Nature

Zeep met Mango & Koriander

80 g (5,63 € / 100g)
4,50 €
Zeep met Mango & Koriander
Alle producten bekijken

Focus op
 de Eco-Navullingen

Neem het simpele gebaar over en keer de trend om

  1. Neem het dopje van jouw volledig recycleerbare eco-navulling.
  2. Zet de eco-navulling en de hervulbare fles in elkaar en keer om.
  3. Draai het pompje terug op de fles, en dan is het klaar om te schuimen!
Ik wil ze ontdekken
Gamme Anti-âge global
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - voeding
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zachtheid
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zuiverheid
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - glans
-

Ontdek onze act beautiful programma

SAMEN OP WEG NAAR MEER DUURZAME SCHOONHEID
act beautiful


Ontdek de 10 verbintenissen van ons act beautiful-programma
 
-

Gebruik onze duurzame producten elke dag

Vaste gezichsverzorging
Doos voor cosmeticabarsI Love My Planet

Doos voor cosmeticabars

4,99 €
Doos voor cosmeticabars
Soin visage solide
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - voeding
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (17,98 € / 100g)
8,99 €
Conditionerbar
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zuiverheid
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - zachtheid
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (13,32 € / 100g)
7,99 €
Shampoobar - glans
Soin visage solide
Vaste DeodorantbalsemI Love My Planet

Vaste Deodorantbalsem

50 g (19,98 € / 100g)
9,99 €
Vaste Deodorantbalsem
Zeep met KokosnootBain de Nature

Zeep met Kokosnoot

80 g (5,63 € / 100g)
4,50 €
Zeep met Kokosnoot
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (4,99 € / 100ml)
4,99 €
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
 

Onze beloften

Nieuwe
vaste deodorant

Ik ontdek

Offre

Monoï-concentraat: om overal
mee te nemen op vakantie

Ik ontdek

Offer's image
Top arrow with rounded green background

Back to
top

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken