This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry
Error reason : unknown
Format : Pompflacon
Artikelnummer: 89691
De molecule die afkomstig is uit de Mangostan, werkt als een trigger en is in staat de celprocessen die het afslankproces blokkeren, te ontgrendelen en te activeren. Dankzij een 100% natuurlijk extractieprocedé hebben onze onderzoekers een uitzonderlijk sterk geconcentreerd extract ontwikkeld. Dit extract uit de schil van de Mangostan wordt natuurlijk opgenomen door de huid en heeft een invloed op alle facetten van het afslankmechanisme, voor een complete afslankende werking: het gaat de opslag van vetten tegen* en heeft een vochtafdrijvende* en verstevigende* werking.
*in vitro getest
Ingrediënten :
AQUA/WATER/EAUALCOHOLGLYCERINMETHYLPROPANEDIOLCAFFEINEHYDROGENATED COCONUT OILCOCO-CAPRYLATE/CAPRATEDICAPRYLYL ETHERCETETH-20SORBITAN STEARATEBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTERSTEARYL ALCOHOLDIPROPYLENE GLYCOLPARFUM/FRAGRANCESODIUM ACRYLATES COPOLYMERSALICYLIC ACIDSODIUM BENZOATEHYDROGENATED POLYDECENEXANTHAN GUMHELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OILPHOSPHOLIPIDSPOLYGLYCERYL-10 STEARATESODIUM HYDROXIDETOCOPHERYL ACETATEMETHYLSILANOL MANNURONATEMENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OILGARCINIA MANGOSTANA PEEL EXTRACTAESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACTLIMONENETOCOPHEROLCITRIC ACID1402v0
Voor meer informatie over onze toezeggingen en onze formuleringen, ga naar#WijVertellenJeAlles
Meer informatie over onze ingrediënten vind je in onze ingrediëntenlijst
* Ingrediënten van natuurlijke oorsprong
* Synthetische ingrediënten
Minceur Peau Parfaite
De perfecte combinatie van een plantaardig bestanddeel en innovatieve en sublimerende texturen. De huid wordt zichtbaar egaler en mooier.
Bekijk de producten
Toegang tot uw wishlist werkte niet. We nodigen je uit om het later nog eens te proberen.
Uw wishlist heeft het maximum aantal producten bereikt. U moet producten van uw lijst verwijderen om nieuwe toe te voegen.