Lichaamsverzorging • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Lichaamsverzorging

 
Filters
  • Bodymist
  • Bodylotion & -olie
  • Peeling en scrub
  • Handverzorging
  • Voet- en beenverzorging
  • Afslanken en verstevigen
Beste reviews(99)
Bestseller(9)
Nieuw(3)
Werking
Hydrateren(36)Voeden(35)Herstellen(5)Kalmeren en Verlichten(2)Anti-Aging(1)
Toon meer
Producttype
Hydraterende verzorging(22)Haarmist(3)Hand- en nagelverzorging(7)Been- en voetverzorging(6)Voedende verzorging(7)
Toon meer
Formaat
390 ml(13)150 ml(11)75 ml(7)125 ml(2)250 ml(2)
Toon meer
Collectie
Plantaardige Lichaamsverzorging(14)Pleines natures(3)Pur Arnica(6)Plantaardige Voetverzorging(6)Essences Botaniques(1)
Toon meer
Verpakkingstype
Spray(3)Reisformaat(5)Flacon(2)Bar(5)Composities en sets(1)
Geur
Kokosnoot(6)Monoï(11)Sensueel(1)Weidebloem(1)Citroenverbena & Kamillebloemen(1)
Toon meer
Geur
Argan en Roos(6)Monoï(2)Weidebloem(2)Olijf(2)Kokosnoot(8)
Toon meer
Textuur
Crème(32)Balsem(4)Mousse(1)Melk(12)Peeling of scrub(10)
Toon meer
Geurnoot
Vanille(1)Bloemig(3)Citroen(1)
Prijs
Zone
Lichaam(55)Benen en voeten(6)Handen(20)Haar(12)
Categorie
Parfum(5)Lichaam & douche(94)Discovery Kits(7)Kerstcollectie(5)Monoï(1)
Toon meer
Voor wie
Vrouwen(7)
113 product(en) gevonden
113 product(en) gevonden
Bodymilk - Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Bodymilk - Argan & Rozenblaadjes

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodymilk - Argan & Rozenblaadjes
1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendulaPlantaardige Lichaamsverzorging

1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendula

15,90 €31,80 €-50%
1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendula
Haar- & Bodymist- Cuir de NuitPleines natures

Haar- & Bodymist- Cuir de Nuit

150 ml (19,94 € / 100ml)
29,90 €
Haar- & Bodymist- Cuir de Nuit
Haar- & Bodymist - Plein SoleilPleines natures

Haar- & Bodymist - Plein Soleil

150 ml (19,94 € / 100ml)
29,90 €
Haar- & Bodymist - Plein Soleil
Set Ritueel - Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Set Ritueel - Argan & Rozenblaadjes

21,99 €33,46 €-34%
Set Ritueel - Argan & Rozenblaadjes
Handcrème Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Handcrème Argan & Rozenblaadjes

30 ml (13,30 € / 100ml)
3,99 €
Handcrème Argan & Rozenblaadjes
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

390 ml (5,62 € / 100ml)
21,90 €
Voedende bodymilk
Plantaardige Body Scrub AbrikoosPlantaardige Lichaamsverzorging

Plantaardige Body Scrub Abrikoos

150 ml (11,94 € / 100ml)
17,90 €
Plantaardige Body Scrub Abrikoos
Trio Handcrèmes – Kokos, Vanille, MonoïBain de Nature,Monoï

Trio Handcrèmes – Kokos, Vanille, Monoï

8,99 €11,97 €-25%
Trio Handcrèmes – Kokos, Vanille, Monoï
Bodymilk KokosnootBain de Nature

Bodymilk Kokosnoot

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodymilk Kokosnoot
Herstellende handbalsemPur Arnica

Herstellende handbalsem

75 ml (21,20 € / 100ml)
15,90 €
Herstellende handbalsem
Herstellende VoetbalsemPlantaardige Voetverzorging

Herstellende Voetbalsem

75 ml (19,87 € / 100ml)
14,90 €
Herstellende Voetbalsem
Lichaam & Douche Set – MonoïMonoï

Lichaam & Douche Set – Monoï

29,99 €42,47 €-29%
Lichaam & Douche Set – Monoï
Geparfumeerde Spray MonoïMonoï

Geparfumeerde Spray Monoï

125 ml (9,60 € / 100ml)
11,99 €
Geparfumeerde Spray Monoï
Voedende handcrèmePur Arnica

Voedende handcrème

75 ml (13,20 € / 100ml)
9,90 €
Voedende handcrème
Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lycheeBain de Nature

Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lychee

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
Geparfumeerde haar- & body mist fruitige lychee
Ondes Positives - MassageolieEssences Botaniques

Ondes Positives - Massageolie

100 ml (9,96 € / 100ml)
9,96 €24,90 €-60%
Ondes Positives - Massageolie
Bodymilk Weidebloem & HeidekruidBain de Nature

Bodymilk Weidebloem & Heidekruid

390 ml (1,80 € / 100ml)
6,99 €9,99 €-30%
Bodymilk Weidebloem & Heidekruid
Verkoelende en Kalmerende VoetgelPlantaardige Voetverzorging

Verkoelende en Kalmerende Voetgel

75 ml (13,20 € / 100ml)
9,90 €
Verkoelende en Kalmerende Voetgel
Monoï BodymilkMonoï

Monoï Bodymilk

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Monoï Bodymilk
Bodylotion Fruitige lycheeBain de Nature

Bodylotion Fruitige lychee

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodylotion Fruitige lychee
Verkoelende Cryogel Lichte BenenPlantaardige Lichaamsverzorging

Verkoelende Cryogel Lichte Benen

200 ml (9,95 € / 100ml)
19,90 €
Verkoelende Cryogel Lichte Benen
Haar- & Bodymist - Bouquet AmbréPleines natures

Haar- & Bodymist - Bouquet Ambré

150 ml (19,94 € / 100ml)
29,90 €
Haar- & Bodymist - Bouquet Ambré
1+1 Regenererende Intens Voedende BodylotionRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Regenererende Intens Voedende Bodylotion

23,90 €47,80 €-50%
1+1 Regenererende Intens Voedende Bodylotion
Bodymilk Framboos & PepermuntBain de Nature

Bodymilk Framboos & Pepermunt

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodymilk Framboos & Pepermunt
Bodymilk Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Bodymilk Wilde Algen & Zeevenkel

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodymilk Wilde Algen & Zeevenkel
Snel Intrekkende VoetcrèmePlantaardige Voetverzorging

Snel Intrekkende Voetcrème

75 ml (17,20 € / 100ml)
12,90 €
Snel Intrekkende Voetcrème
Ultra romige douchebalsemPlantaardige Lichaamsverzorging

Ultra romige douchebalsem

200 ml (6,95 € / 100ml)
13,90 €
Ultra romige douchebalsem
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & Rozenblaadjes

12,99 €14,98 €-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & Rozenblaadjes
Body scrub WinterbessenKerstcollectie

Body scrub Winterbessen

150 ml (4,66 € / 100ml)
6,99 €9,99 €-30%
Body scrub Winterbessen
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar BourbonvanilleBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille
Bodylotion met citroenverbena en kamillebloemBain de Nature

Bodylotion met citroenverbena en kamillebloem

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodylotion met citroenverbena en kamillebloem
Bodylotion Olijf & PetitgrainBain de Nature

Bodylotion Olijf & Petitgrain

390 ml (2,57 € / 100ml)
9,99 €
Bodylotion Olijf & Petitgrain
Intens Voedende Herstellende BodymilkRiche CrèmeRijpe huid

Intens Voedende Herstellende Bodymilk

190 ml (12,58 € / 100ml)
23,90 €
Intens Voedende Herstellende Bodymilk
Hydraterende droge Monoï-olieMonoï

Hydraterende droge Monoï-olie

125 ml (9,60 € / 100ml)
11,99 €
Hydraterende droge Monoï-olie
Rijke Body ScrubPlantaardige Lichaamsverzorging

Rijke Body Scrub

250 ml (9,96 € / 100ml)
24,90 €
Rijke Body Scrub
Nutrition Body SetPlantaardige Lichaamsverzorging

Nutrition Body Set

21,90 €43,80 €-50%
Nutrition Body Set
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

200 ml (7,95 € / 100ml)
15,90 €
Voedende bodymilk
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk KokosnootBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Kokosnoot

12,99 €14,98 €-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Kokosnoot
Vloeibare Handzeep Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Vloeibare Handzeep Wilde Algen & Zeevenkel

190 ml (2,63 € / 100ml)
4,99 €
Vloeibare Handzeep Wilde Algen & Zeevenkel
Olie voor Lichaam & Haar met ArganBain de Nature

Olie voor Lichaam & Haar met Argan

100 ml (13,99 € / 100ml)
13,99 €
Olie voor Lichaam & Haar met Argan
Herstellende opgeklopte boter voor het lichaamPlantaardige Lichaamsverzorging

Herstellende opgeklopte boter voor het lichaam

250 ml (11,16 € / 100ml)
27,90 €
Herstellende opgeklopte boter voor het lichaam
Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30Riche CrèmeRijpe huid

Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30

50 ml (31,80 € / 100ml)
15,90 €
Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30
97% voedende, traditionele Monoï-olieMonoï

97% voedende, traditionele Monoï-olie

100 ml (10,99 € / 100ml)
10,99 €
97% voedende, traditionele Monoï-olie
Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1Pur Arnica

Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1

75 ml (14,54 € / 100ml)
10,90 €
Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1
Ritueel Comme une EvidenceEvidence

Ritueel Comme une Evidence

31,99 €54,89 €-42%
Ritueel Comme une Evidence
Body & Douche Set – MonoïBain de Nature,Monoï

Body & Douche Set – Monoï

12,99 €14,98 €-13%
Body & Douche Set – Monoï
Body Scrub Crème KokosnootBain de Nature

Body Scrub Crème Kokosnoot

150 ml (6,66 € / 100ml)
9,99 €
Body Scrub Crème Kokosnoot

Van top tot teen een satijnzacht gevoel met onze lichaamsverzorgingsproducten

Met de juiste producten creëer je thuis een heerlijk rust- en verwenmoment. Gun jezelf bijvoorbeeld wat extra's met de Hydraterende Monoï-Olie met Parelmoerdeeltjes van MONOÏ DE TAHITI voor een satijnzachte huid. Heb je 's avonds last van vermoeide, oververhitte voeten? Gebruik dan de Verkoelende en Kalmerende Voetgel uit de PLANTAARDIGE VOETVERZORGING-lijn om alle spanning van je af te laten glijden. Wil je in het weekend je me-time pakken? Dan kun je jezelf een uitgebreide manicure en pedicure geven met de producten van Yves Rocher. Dat hoeft helemaal niet ingewikkeld te zijn, en heeft toch al snel een weldadig effect. Het is belangrijk om de tijd te nemen. Begin bijvoorbeeld met een ontspannende douche met een stuk zeep van BAIN DE NATURE en sluit af met de Geparfumeerde Bodymilk van COMME UNE EVIDENCE, zodat je helemaal fris begint aan je eigen wellnessmoment. Begin bij je voeten met de Voetvijl met Puimsteen van ACCESSOIRES LICHAAMSVERZORGING. Met het 4-zijdige polijstblok uit de collectie MAKE-UP ACCESSOIRES en de Glasvijl van ACCESSOIRES MANICURE zorg je voor mooi gevormde, glanzende nagels. Met de Tenenspreider van PLANTAARDIGE VOETVERZORGING kun je overal goed bij. Geef jezelf tot slot een voet- en handmassage met een van de scrubs, balsems of voedende crèmes van Yves Rocher, speciaal voor handen en voeten.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken